تبلیغات
شهید فهمیده
درباره وبلاگ

امام خمینی ( ره ) : رهبر ما آن طفل سیزده ساله ایست كه با قلب كوچك خود كه ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگتر است ، با نارنجك خود را زیر تانك دشمن انداخت و آن را منهدم نمود و خود نیز شربت شهادت نوشید .
زمان
كارنامه ی عملیات های دفاع مقدس
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
تفحص در مطالب
آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
پیام ها
اندازه قلم : گ گ گ

پیام مدیریت وبلاگ : به وبلاگ بسیجی مخلص خوش آمدید . با توجه به رسالت خطیر معرفی ابعاد زندگانی بسیجی شهید محمد حسین فهمیده، بر آن شدیم تا در وبلاگ بسیجی مخلص، به عنوان وبلاگ جامع این شهید عزیز زین پس مطالب كتاب شهید فهمیده، نوشته محمدرضا اصلانی، انتشارات مدرسه را تایپ نموده و در وبلاگ قرار دهیم؛ اگر نظری راجع به این موضوع دارید حتما با ما در میان بگذارید

چشم امید شهید فهمیده به نوجوانان

خواهران و برادران نوجوان من! اگر من خون سرخم را به پای درخت اسلام ریخته ‏ام و اگر نهال کوچک زندگیم، در اثر مقاومت در برابر هجوم طوفان ستم شکست، برای آن بود که غیرت مردانه ‏ام و روح بلند عزت طلبم اجازه نداد که ورود دشمن را در خاک پاکم طاقت بیاورم و حضور آلوده‏اش را در زلال مسلمانیم تحمل کنم، اینک، من رفته‏ام و چشم امید به شما دوخته‏ام، شما نگذارید دست‏های آلوده دشمن به دامن پاک اسلام برسد، بایستید و با چشمانی باز و دلهایی پر از عطر ایمان، از اسلام این گوهر ارزشمند تمام هستی دفاع کنید تا به غفلت از دست نرود که ما شهدا چشم امید به شما نوجوانان دوخته‏ ایم.

منبع: مجله گلبرگ :: مهر 1379، شماره 7 برگرفته شده از سایت حوزهارسال شده در: قطعه ادبی ،
نوشته شده در جمعه 29 خرداد 1388 | لینك ثابت | نظرات ( )
عناوین آخرین مطالب ارسالی
هم سنگران